Hotel Fazenda Castelo Santa Clara
| Wi-Fi WiFi | Parkeerplaats Valetparking | Sportactiviteiten Paardrijden Visserij Wandelen |
| Eten op locatie Restaurant | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kindermenu Kinderspeelruimte Speelzaal |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Het comfortabele Hotel Fazenda Castelo Santa Clara Lavrinhas biedt paardrijtochten voor actieve gasten aan en ligt op afstand van 6 km van Gruta de Nossa Senhora da Imaculada Conceicao.
Het hotel is gelegen binnen een 10-minuten rijafstand van Poco Azul. Naar Campos do Jordão is het ongeveer 60 minuten rijden vanaf dit hotel.
Er zijn 15 kamers met een patio en een kleedruimte. Sommige ervan bieden een flatscreen TV met satellietzenders samen met koffie- en theevoorzieningen. Ze bieden allemaal een bidet, een inloopdouche en een wastafel in de badkamers. Een kledingkast zijn aanwezig in de aparte slaapkamers. De privébadkamers zijn voorzien van een bidet, een inloopdouche en een wastafel, samen met gemakken zoals een badmuts en handdoeken. Gasten kunnen van uitzicht op de patio vanuit Fazenda Castelo Santa Clara genieten.
Het pand in Lavrinhas serveert 's ochtends een Italiaans ontbijt. Dit hotel in Lavrinhas heeft het Franse restaurant Il Cinghiale dat Mediterrane maaltijden serveert.
- Locale bezienswaardigheiden
- Poco Azul2555 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Open haard
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Gedeelde keuken
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Restaurant
- Picknickplaats/ Tafels
- Speciale dieetmenu's
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Wandelen
- Paardrijden
- Visserij
Diensten
- Valetparking
- Roomservice
- Huishouding
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Wastafel
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Bordspellen
- Kindermenu
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Hotel Fazenda Castelo Santa Clara?
Hotel Fazenda Castelo Santa Clara biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Hotel Fazenda Castelo Santa Clara uitchecken?
Klanten van Hotel Fazenda Castelo Santa Clara moeten tot 15:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Hotel Fazenda Castelo Santa Clara?
De gemiddelde kamerprijs in Hotel Fazenda Castelo Santa Clara is $100. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethode is beschikbaar bij Hotel Fazenda Castelo Santa Clara?
Gasten van Hotel Fazenda Castelo Santa Clara kunnen zowel met Mastercard, Visa en American Express, als ook met andere betaalwijzen betalen. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Lavrinhas?
In dit hotel in Lavrinhas kunnen gasten uit Driepersoonskamer, Deluxe Familie Suite en Familie Bungalow kiezen.